На Волині працівники психіатричної лікарні через борги по зарплаті заблокували трасу

Останній раз працівники отримували заробітну плату в серпні

На Волині працівники обласної психлікарні зранку перекрили міжобласну трасу ” Луцьк-Рівне”
ТСН

На Волині працівники обласної психіатричної лікарні через борги по зарплаті перекрили міжобласну трасу Луцьк-Рівне. Про це йдеться в сюжеті ТСН.иа.

За словами медиків, вони вийшли на протест у зв’язку з тим, що три місяці сидять без зарплати. Зазначається, що останній раз заплатили аванс півтори тисячі гривень у серпні. Після цього не було жодної виплати.

Новини за темою: Під Радою протестують підприємці: Перекрито вул. Грушевського, повідомляють про сутички

“Ми ходимо просто волонтерами, може нас почують. Як ми повинні працювати, у нас так само діти, є потреби, так само комунальні треба платити”, — кажуть працівники лікарні.

За словами виконуючої обов’язки директора медустанови Людмили Юрко фінансування урізали у зв’язку з тим, що через реформу об’єднали дві психлікарні, а бюджет при цьому залишився один. За її словами, Національна служба здоров’я, з якою уклали договір, фінансує лише одну лікарню.

“Але нам приєднали ще одну лікарню, без фінансування. На місяць потрібно 5 млн 300 тис., а отримуємо 2 млн 200 тис., може це забезпечити потреби?”,- розповіла Людмила Юрко.

Новини за темою: У Закарпатській обл. активісти перекрили трасу Київ – Чоп, вони вимагають скасувати касові апарати для спрощеної системи оподаткування

Повідомляється, що без зарплат залишилися понад 600 співробітників лікарні, а борг перед ними досяг вже майже 10 млн.гривень.

Відзначається, що медики мітингували більше години, але ніхто з керівництва району і області до них не приїхав.

Джерело