Настільний теніс в “Гран-Прі”: спорт, доступний кожному

Читати новину: Російською

При всій простоті настільний теніс має цілий ряд особливостей, освоєння яких сприяє поліпшенню як фізичної форми, так і психоемоційного стану. Кваліфіковані тренери київського клубу настільного тенісу відкриють всі секрети захопливої гри, значно підвищивши рівень володіння ракеткою й м’ячем.

Настільний теніс є одним з найпопулярніших видів спорту в світі. Цьому сприяє низький поріг входження, оскільки у нього майже немає критичних протипоказань. Разом з тим за енерговитратами він перевершує багато контактних видів спорту. Всього за годину занять у клубі “Гран-Прі” цілком реально спалити близько 300 калорій і зробити не менше 4 тисяч кроків.

У клубі створені ідеальні умови, необхідні для якісних вправ і тренувань:

  • Два професійних тенісних столи
  • Спортивне устаткування останнього покоління
  • Доступна оренда інвентарю
  • Досвідчені тренери високої кваліфікації
  • Комфортна і невимушена атмосфера

Регулярні заняття настільним тенісом є дієвою профілактикою очних захворювань. Крім того, вони допомагають вдосконалити вестибулярний апарат, поліпшити дрібну моторику, зміцнити суглоби рук і м’язи ніг, а також забезпечити необхідні кардионагрузки.

Турніри і спаринги без обмежень

У “Гран-Прі” постійно проходять змагання з настільного тенісу та пінг-понгу, взяти участь в яких може кожен охочий, незалежно від віку і навичок. Також передбачена можливість організації сімейних турнірів або дружніх спарингів.

Список послуг фітнес-клубу “Гран-Прі” містить понад 20 найменувань – від тренажерного залу, басейну і сквош-кортів, до аеробіки, солярію та йоги. Власник абонемента завжди знайде чим зайнятися в перервах між баталіями на тенісному столі.