Названо б/у авто, покупка яких загрожує великими проблемами

Експерти склали рейтинг 5 найбільш проблемних модифікацій авто, від покупки яких краще відмовитись, щоб не було великих проблем.

Про це повідомляє “Твоя машина”.

BMW X5 xDrive50i (покоління E70)

Все залежить від того, яким двигуном оснащений об’єкт жадання. Якщо з двигуном V8 об’ємом 4,4 л і двома турбонагнітачами, то непомірний транспортний податок за чотири сотні “коней” – найменше розчарування. Агрегат, що прийшов на зміну не найгіршого атмосферного V8 об’ємом 4,8 л (внутрішньозаводське позначення N62B48) відрізняється незвичайним розташуванням турбонагнітачів – два “равлики” знаходяться не зовні по краях від двигуна, як це зазвичай буває, а в розвалі блоку циліндрів.

Через це пластикові деталі розсипаються, мастило в підвідних трубках коксується, та й турбонагнітачі не дуже добре переносять підкапотне пекло. Форсунки, здатні влаштувати мотору гідроудар, і їх численні ітерації, а також тонкий ланцюг газорозподільного механізму явно не можна віднести до числа позитивних аргументів. У підсумку – псування та знос циліндро-поршневої групи і маленький ресурс.

BMW 325i (покоління E90 / E91 / E92 / E93)

На жаль, інженери у випадку з мотором N52B25 об’ємом 2,5 л дали жару. Агрегат з магнієвого сплаву з алюмінієвими гільзами вийшов “гарячим”, та ще й з відверто проблемною поршневою групою, що провокує підвищену витрату оливи. Поршні у ранніх версій двигуна, за даними сервісменів, мають проблему з верхнім компресійним кільцем, яке швидко втрачає пружність.

Заміна на інші кільця не допоможе – потрібна установка поршнів, в яких усунуто цей недолік. Двигун має схильність до закоксування, “брудняться” елементи VANOS і Valvetronic.

Mercedes-Benz ML 350 (покоління W164)

Особливо проблемною є “шістка” об’ємом 3,5 л з індексом M272. Агрегат, відлитий з Алюса (алюмінієвого сплаву) не має гільз. Ранні версії грішили низьким ресурсом як газорозподільного механізму, так і інших елементів. Втім, орієнтовно після 2007 року недоліки ГРМ усунули, але агрегат продовжив «радувати» проблемами зі впускним колектором. Вищесказане в тій чи іншій мірі стосується й інших Mercedes-Benz з двигунами M272 і M273 (V6 і V8 об’ємом 2,5-5,5 л відповідно).

Mazda CX-7

Якщо ваш вибір припав на CX-7 з турбонаддувною “четвіркою” об’ємом 2,3 л (внутрішньозаводське позначення L3-VDT), то агрегат чутливий до якості палива – зустрічаються рекомендації заливати в нього “98-й” бензин, навіть незважаючи на прошивку під “95-й”. Якщо економити на бензині й лити низькооктановий, то цілком реальні шанси отримати детонацію і швидко “вбити” агрегат. При падінні тиску мастила страждає турбонагнітач, вкладиші і колінвал. До речі, якщо перегріти мастило, то нічим це хорошим не закінчиться – можна навіть пошкодити ГБЦ.

Volkswagen Tiguan 1,4 TSI

Мотор насправді по-своєму цікавий – чавунний блок циліндрів, алюмінієва головка блоку, ланцюговий привід в окремому кожусі як на “ремінних” агрегатах, безпосереднє уприскування палива, масляні форсунки охолодження поршнів. В першу чергу двигун відомий проблемним ГРМ і недоліками ланцюгового приводу масляного насоса. Поступово збільшується теплова навантаженість, що веде до детонації зі всіма негативними наслідками. Не варто забувати і про систему безпосереднього вприскування зі своїми нюансами. В цілому ж двигун 1,4 TSI регулярно оновлювався, але перемогти згадані проблеми майже не вдалося.

Як повідомляв “Апостроф”, раніше експерти склали перелік з 20 найбільш безпечних моделей авто, в якому врахували статистичні дані про смертність водія в результаті ДТП на мільйон зареєстрованих автомобілів.

Джерело