“Не треба кивати на Білорусь”: Лукашенко різко звернувся до Заходу

Президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав глав західних країн звернути увагу на ситуацію в їх державах.

Про це повідомляє “Белта”.

Таке зауваження Лукашенко зробив у зв’язку зі зборами і обговореннями проблем в Білорусі іншими лідерами країн.

“Західні держави вже безпосередньо, не приховуючи, відкрито заявляють про збір коштів і спрямування їх в Білорусь. Ми це бачимо. Звичайно, ми не можемо відстежити всі кошти, які сюди надходять. Тому що дуже багато коштів надходять готівкою. Але ми це знаємо і на цьому питанні сконцентруємося”, – сказав він.

За словами Лукашенка, керівники західних держав пропонують переговори з Білоруссю. Також планують провести нараду.

“Я б просто їм порадив: перш ніж тикати пальцем в нас, внести до порядку денного своїх нарад питання “жовтих жилетів” у Франції, жахливих заворушень в США. Я б хотів, щоб вони перш за все розглянули протести проти коронавірусної ізоляції в Німеччині, інших країнах Європи. Я натякаю на те, що дуже багато проблем у них. І не треба сьогодні кивати на Білорусь, щоб відвести увагу від тих проблем, які існують у Франції, США, Німеччини і так далі“, – висловився президент Білорусі.

Він додав, що вже потім, після розгляду своїх питань, шостим або сьомим пунктом можна було б внести до порядку і питання по Білорусі.

“Мені здається, що у цих панів колода в оці. Але вони цього не бачать. Господь з ними”, – сказав Лукашенко.

Як повідомляв “Апостроф”, Олександр Лукашенко привів у бойову готовність війська біля західних кордонів країни, так як стурбований ситуацією не тільки всередині країни.
Джерело