Netflix оголосив акторський склад Sparrow Academy з третього сезону серіалу “Академія Амбрелла”

Виробництво 10-серійного третього сезону має розпочатися в лютому в Торонто


Netflix

Netflix оприлюднив акторський склад Sparrow Academy (Академії Горобця) з третього сезону серіалу “Академія Амбрелла”. Про це повідомляє deadline

Виробництво 10-серійного третього сезону має розпочатися в лютому в Торонто.

Нагадаємо, в кінці другого сезону брати і сестри дізнаються, що живий Реджинальд замість “Амбрелли” створив Академію Sparrow, яка складається з п’яти підлітків, ширяючого куба і живого Бена в якості Номера один.

У Sparrow Academy було анонсовано шість осіб: Бен (Джастін Х. Мін), Маркус (Джастін Корнуелл), FEI (Брітні Олдфорд), Слоан (Дженезіс Родрігез), Джеймі (Каззі Девід) і Альфонсо (Джейк Епштейн). А також “Куб Псикроніума, що викликає екзистенціальний жах” зіграє Крістофера.

Також оприлюднено опис персонажів:

  • Джастін Корнуелл зіграє Маркуса – природженого лідера, який виділяє впевненість і зберігає сім’ю єдиною, настільки ж чарівний, наскільки точний і колосальний.
  • Джастін Х. Мін зіграє Бена. Але не того, якого ми знаємо. Цей Бен підступний, тактовний і жорстокий, сповнений рішучості домогтися свого статусу лідера.
  • Брітні Олдфорд зіграє FEI, яка бачить світ по-особливому. Зазвичай вона найрозумніша людина в кімнаті і готова вести переговори, але, як тільки ви будете їй суперечити, шляху назад вже не буде.
  • Джейк Епштейн зіграє Альфонсо – покаліченого борця зі злочинністю з їдким почуттям гумору, який любить словесно лаяти своїх ворогів, майже так само, як йому подобається хороша піца і упаковка на шість банок пива.
  • Дженезіс Родрігез зіграє Слоан – романтичну мрійницю, яка прагне побачити світ за межами Академії. Незважаючи на те, що вона відчуває себе пов’язаною зі своєю сім’єю, у Слоан є власні плани і вона може просто діяти відповідно до них.
  • Каззі Девід зіграє Джеймі – одиночку з навідним страхом, яку слід уникати будь-якою ціною. Вона мало говорить, тому що в цьому немає потреби.
  • Куб Псикроніума, що викликає екзистенціальний жах (новачок) зіграє Крістофера — телекінетичного куба, який може перетворити кімнату в морозильник і викликати паралізуючий страх без особливого попередження. До надійного і вірного оракула ставляться як до ще одного брата.

Нагадаємо, прем’єра першого сезону відбулася 15 лютого 2019 року. Другий сезон, дія якого відбувалася в 60-ті роки, вийшов влітку 2020 року. Серіал розповідає про сімох людей з надздібностями, яких в дитинстві усиновив мільярдер Реджинальд Харгрівз, щоб в майбутньому вони врятували людство від кінця світу.

Раніше Netflix опублікував ролик про створення фінальної битви другого сезону серіалу “Академія” Амбрелла”.

Як повідомлялося, в новому сезоні “Академії Амбрелла” нічого не зміниться після камінг-ауту Еллен Пейдж.

Джерело