Невінчаний: Миколаївська комісія відправила документи про реєстрацію ОПЗЖ на місцевих виборах на доопрацювання

Максим Невінчаний
Преступности.Нет

Миколаївська територіальна виборча комісія відправила документи про реєстрацію кандидата від “Опозиційної платформи – За життя” на місцевих виборах до міськради на доопрацювання. Про це заявив член політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат України Максим Невінчаний в ефірі телеканалу Newsone.

“Завдяки журналістам, увазі громадськості, місцевим ЗМІ, поліції, нам вдалося припинити це безчинство. Сьогодні комісія проголосувала за те, щоб відправити документи на доопрацювання (реєстрації кандидата від ОПЗЖ в Миколаївську міськраду, – ред.). Я думаю, що це просто компромісне рішення, до якого вони прийшли для того, щоб вийти з цієї ситуації”, – зазначив член політради партії ОПЗЖ.

Невінчаний заявив, що засідання комісії призначено на 17:00 28 вересня.

“Я впевнений, комісія прийме рішення про участь і реєстрацію “Опозиційної платформи – За життя” на виборах в Миколаївську міську раду… це компромісне рішення, щоб вийти з цієї конфліктної ситуації, яку намагалися вчинити проти Миколаївської команди партії. Але за такої підтримки ЗМІ, обурення городян це рішення про недопущення нас до виборчого процесу”, – додав він.

Раніше представники Партії “Опозиційна платформа – За життя” вимагали від правоохоронних органів розібратися в ситуації зі спробою зриву реєстрації кандидата від ОПЗЖ в Миколаївську міськраду і вжити відповідних заходів.

Джерело