Niantic буде знімати деякі бонуси Pokemon Go, розширюючи інші

В останньому оновленні поточної розмови про бонуси, пов’язані з пандемією Pokemon Go, Niantic випустила оновлення, в якому зазначається, що це будуть стандартизаційні бонуси в різних країнах. Це означає, що деякі бонуси були видалені для США та Нової Зеландії, а деякі були додані для всіх інших регіонів.

На початку серпня Niantic викликала негативну реакцію шанувальників, коли зняла бонуси, пов’язані з пандемією, для Нової Зеландії та США, навіть якщо варіант Delta Covid спричинив нові карантини та посилення обмежень у всьому світі. Це рішення було скасовано у відповідь на опір шанувальників, і Niantic пообіцяла, що внутрішня робоча група розгляне подальші зміни.

Тепер оперативна група завершила свою роботу, результатом чого стало те, що бонуси тепер будуть стандартизовані у всіх регіонах по всьому світу. Наприклад, додатковий приріст ефективності ладану під час ходьби гравця, який уже був реалізований у Новій Зеландії та США, тепер стане доступним для гравців у всьому світі.

Однак ця зміна також видалить деякі бонуси, оскільки Нова Зеландія та США втратять додатковий бонус за те, що вперше закрутили PokeStop, і той, який щодня присуджує другий безкоштовний прохід на рейд.

Усі регіони отримають декілька абсолютно нових бонусів, які будуть розгорнуті разом із сезоном злочинців. Вони включають триразовий бонусний досвід за перше обертання PokeStop та подвоєну тривалість приманки.

Схоже, нові бонуси розраховані на те, щоб стимулювати гравців виходити з дому, щоб грати в Pokemon Go, хоча багато країн зараз борються з варіантом Delta, а деякі вводять жорсткі нові карантини.

Багато бонусів, призначених для того, щоб зробити гру більш ігровою з дому, залишаються в силі у всіх регіонах, однак, включаючи збільшений радіус роботи PokeStop, підвищену ефективність ладану, посилену шкоду для віддалених рейдів та збільшення кількості подарунків, з яких можна зібрати Бадді Покемон та з PokeStops.

GameSpot може отримувати комісію від роздрібних пропозицій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *