Nintendo Switch OLED: Попереду офіційного запуску, консоль помічена в Інтернеті

Через кілька місяців після того, як Nintendo анонсувала оновлену версію популярної консолі, майбутня консоль Nintendo Switch OLED була помічена вперше. Це було в роздрібній торговій точці в Токіо, що дало користувачам добре ознайомитися з оновленим OLED-дисплеєм пристрою перед офіційним запуском наступного місяця.

Відповідно до звіту TechRadar, Nintendo Switch OLED, вартість якого становить 349 доларів (приблизно 25 700 євро), був помічений Алексом Аніелем, бізнес-менеджером Limited Run Games в Японії. Аніель зазначила, що новий OLED-дисплей виглядає яскраво, і назвала меншу рамку ‘приємним кроком вгору’. Тим часом у звіті також зазначається, що ціна оригінального комутатора Nintendo була знижена у Великобританії та Європі – 259,99 фунта стерлінгів та 269,99 євро в порівнянні з початковою ціною відповідно у 279,99 фунта стерлінгів та 329,99 євро – наразі не оголошено знижок на американську версію Nintendo Switch.

Схоже, на консолі, яка зараз демонструється в магазині Nintendo в Токіо, демонструється Mario Kart 8 Deluxe. Офіційна дата запуску нової OLED-консолі Nintendo Switch призначена на 8 жовтня і коштуватиме 349 доларів. Тим часом модель OLED Nintendo Switch був помічений іншим користувачем Twitter, який зазначив, що майбутня консоль демонструє демонстрацію Metroid Dread, яка ще не випущена, і Splatoon 2.

Чи стане OLED для Nintendo Switch досить великим оновленням для користувачів? Поточна модель Switch була випущена у 2017 році – вона має майже ті ж характеристики, що і нова модель OLED Switch, крім нової підставки та кращого дисплея. Крім того, як зазначається у звіті, багато користувачів комутатора, які грають на комутаторі за допомогою телевізора, можуть виявитись недостатнім OLED-перемикачем для оновлення від своєї поточної консолі Nintendo Switch. Однак для тих, хто вперше хоче придбати консоль Switch, Nintendo Switch OLED може бути кращим вибором, враховуючи, що користувачі можуть очікувати, що в найближчі місяці буде збільшено кількість назв, спрямованих на консоль та покращений дисплей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *