Норвезький чиновник номінував Трампа на Нобелівську премію миру

Депутат норвезького парламенту вважає, що Трамп зробив для досягнення миру в усьому світі набагато більше, ніж всі попередні президентиAssociated Press

Депутат від норвезької “Партії прогресу” Крістіан Тібрінг-Гедде номінував президента США Дональда Трампа на Нобелівську премію миру. Його можуть нагородити за зусилля з вирішення тривалих конфліктів між різними країнами, повідомляє телеканал Fox News.

“Всього через кілька тижнів після надання допомоги у встановленні міра між Ізраїлем і Об’єднаними Арабськими Еміратами (ОАЕ) президент Трамп був номінований на Нобелівську премію миру 2021 року”,- йдеться в повідомленні.

Так, депутат від норвезької “Партії прогресу” Крістіан Тібрінг-Гедде направив лист до Нобелівського комітету, де пояснив, чому американському лідеру варто вручити нагороду.

“Я думаю, що він зробив більше, намагаючись встановити мир між народами, ніж більшість інших номінантів на премію миру”, – заявив він.

Політик додав, що адміністрація американського президента зіграла ключову роль при вибудовуванні відносин ізраїльської сторони і ОАЕ.

Відзначимо, що Нобелівська премія миру – нагорода, яка щорічно присуджується Нобелівським комітетом в Осло фізособам і організаціям, які зробили, на думку комітету, видатний внесок в області зміцнення миру. Вона вручається з 1901 року.

Нагадаємо, що в 2018 році президента США висунули на Нобелівську премію миру за внесок у досягнення угоди про зусилля, спрямовані на денуклеаризацію Корейського півострова.

Джерело