Нові гнучкі апарати на підході: Huawei та Xiaomi розмістили замовлення на ультратонкі гнучке скло

З останнього кварталу 2018 року ми спостерігаємо спроби виробників запропонувати новий формат складних смартфонів з гнучкими дисплеями. У жовтні 2018 року у нас з’явився перший такий апарат в особі Royole Flexpai. На початку 2019 року на ринок вийшли також рішення від Samsung і Huawei. З того часу список тільки зростає.

Багато складні пристрої будуть захищати згинальний екран за допомогою ультратонкого гнучкого скла, і тому попит на нього збільшується. Згідно з останніми повідомленнями, Huawei і Xiaomi набувають значні обсяги такого ультратонкого гнучкого скла для продуктів з великим рівнем кривизни. Йдеться про складних смартфонів або апаратах, «загорнутих» в екран.

Ультратонкі гнучке скло (UTG) можна назвати оптимізованою версією поліамідної плівки (CPI). Перше покоління складних мобільних апаратів (Samsung GALAXY Fold і Huawei Mate X) використовували саме CPI. Однак UTG більш довговічний, щодо міцного, більш тонкий і згинальний матеріал. Тепер Huawei пропонує два покоління складних смартфонів. В останньому, Huawei Mate Xs, використовується вже UTG поряд з іншими поліпшень.

Xiaomi ж поки не запропонувала ринку своє бачення складних апаратів. Фактично, Xiaomi Mi MIX Alpha, який не є складним смартфоном, все ще не надійшов на ринок. MIX Alpha — це концептуальний флагман, в якому використовується гнучкий екран AMOLED від Visionox, що огинає корпус з усіх боків. Цей смартфон також використовує унікальну технологію склеювання скла.

Зараз немає новин про наступному поколінні Mate X або MIX Alpha. Однак, якщо вірити повідомленню, що обидві компанії розміщують замовлення на UTG, цілком можливо, що дійсно готується. Ринкова привабливість такого складного смартфона буде визначено вище.