Novus купує мережу супермаркетів Billa

Зараз проходить фінальне схвалення угоди Антимонопольним комітетомОткрытый источник

Компанія Consul Trade House UAB (єдиний учасник ТОВ “Новус Україна”) і Rewe International AG досягли угоди про покупку 100% частки в статутному капіталі “Білла-Україна”, яка володіє мережею супермаркетів під торговою маркою Billa на території України. Про це повідомляє RAU з посиланням на прес-службу Novus.

Зараз йде фінальне схвалення угоди Антимонопольним комітетом.

У компанії пояснили, що Novus і Billa продовжать працювати в звичайному режимі, виконуючи раніше досягнуті договірні зобов’язання перед партнерами і контрагентами для стабільності ведення бізнесу. Про завершення угоди і подальші плани розвитку оголосять додатково, після отримання дозволів регулюючих органів.

Нагадаємо, що Billa – Австрійська мережа, яка входить в REWE Group і налічує 35 магазинів в Україні, розташованих в Києві, Київській області та місті Житомирі. Також це перший міжнародний рітейлер, що вийшов на український ринок.

Novus входить до Литовської групи BT Invest, яка інвестує і в інші сектори України під брендами Stolitsa Group, Retroville і EVT. На українському ринку працює з 2009 року. 

Джерело