Нові процесори Intel з вбудованою графікою дозволяють грати в Battlefield V на високих настройках (відео)

Корпорація Intel запланувала в найближчому майбутньому вихід на ринок нових процесорів Tiger Lake, виготовлених з використанням 10-нм техпроцесу і призначені для використання в майбутніх компактних ультрабуках. Провідний спеціаліст Intel Райан Шраут розмістив в Twitter демонстраційний ролик прототип ноутбука, на якому була запущена Battlefield V з відносно високими налаштуваннями графіки.

Прототип майбутнього ультратонкого ноутбука працює на процесорі Tiger Lake використовує обчислювальні ядра на архітектурі Willow Cove та інтегровану графіку 12-го покоління Intel Xe Graphics. Демонстраційне відео показує, що система дозволяє запускати навіть «важкі» ігри класу Battlefield V зі стабільною частотою 30 кадрів в секунду при дозволі 1920x1080p.

У Twitter розробник зазначає, що вперше зіткнувся з можливістю отримати такий результат для гри на високих налаштуваннях графіки при роботі з інтегрованим графічним ядром.

Більш детальні технічні характеристики чіпа Tiger Lake не наводяться. З усім тим, відомо, що в субархітектурне Xe-LP може бути задіяно до 96 виконавчих блоків. Вихід на ринок процесорів Tiger Lake запланований на літо 2020 року.