Новий антирекорд: в Україні стрімко збільшується кількість заражених COVID-19

Читати новину: Російською

Загальна кількість випадків зараження коронавірусом в Україні станом на 13 червня збільшилася до 30 506, повідомляє Абзац із посиланням на дані Центра громадського здоров’я МОЗ України.

За минулу добу виявлено 753 інфікованих (з них 124 медпрацівники), що стало новим антирекордом; попередній було зафіксовано 11 червня – 689 випадків.

Жертвами COVID-19 стали вже 880 осіб, 10 з них померли напередодні. За час пандемії в Україні одужали 13 976 пацієнтів (409 за минулу добу).

З огляду на невтішні показники й очевидне зростання кількості інфікованих МОЗ в черговий раз заявив про можливість запровадження додаткових обмежень.

Розповсюдження коронавірусу по регіонах України

Найбільше нових випадків інфікування COVID-19 останніми днями фіксується у Львівській і Закарпатській областях, а також у Києві. Лідером залишається Чернівецька область, високі показники також на Рівненщині.

За минулу добу у столиці заразилися 72 особи, у тому числі вісім дітей у віці від двох до 17 років. Число жертв коронавірусу зросла до 87 завдяки двом новим випадкам.

Лідером за новими випадками інфікування в Києві став Оболонський район – 16. У Дніпровському районі зафіксовано 9 випадків за добу, в Голосіівському – 8.

Як писав Абзац, 12 червня перша леді України Олена Зеленська підтвердила, що заразилася коронавірусом. Через це вона пішла на самоізоляцію і знаходиться під амбулаторним наглядом. За офіційною інформацією тест на COVID-19 президента Володимира Зеленського показав негативний результат, однак голова держави прийняв рішення перейти “на особливий режим роботи”.