Новий будинок для сусіда: tinyBuild вкладе $15 млн у розвиток Hello Neighbor і перевезе її розробників в Нідерланди

Портал Venture Beat повідомив, що видавництво tinyBuild Games найняло співробітників Dynamic Pixels (серія Hello Neighbor) і відкриє для них нову студію Eerie Guest Studios в Нідерландах.Сума угоди не була розголошена, проте повідомляється, що вона входить в $15 млн, які видавництво збирається вкласти в розвиток франшизи стелс-жахів про зловісний сусіда.

«Ми працюємо над додатковими придбаннями для зміцнення бренду і серйозними інвестиціями в суміжні області. Нещодавно ми анонсували настільну гру Hello Neighbor, в жовтні виходить графічний роман, а пілотна серія Hello Neighbor Animated Series набрала 12 млн переглядів на YouTube», — заявив співзасновник і генеральний виконавчий директор tinyBuild Games Алекс Ничипорчик (Alex Nichiporchik).

Логотип Eerie Guest Studios

За словами Ничипорчика, під час пандемії COVID-19 компанія звернула увагу на зростання популярності безкоштовного і підписного контенту: геймери хочуть залишатися в грі, не витрачаючи при цьому багато грошей.

Дана тенденція підштовхнула tinyBuild Games до вкладень в Hello Neighbor і придбання команди Dynamic Pixels: «Ми відчуваємо, що настають великі зміни, тому вирішили перемикнути свої інвестиції на внутрішні франшизи».

У tinyBuild Games також підтвердили, що з моменту зародження франшиза Hello Neighbor залучила понад 40 млн користувачів. Ще в березні ця цифра була на цілих 10 млн скромніше.

Поки що франшиза Hello Neighbor налічує три гри: оригінальну Hello Neighbor (грудень 2017 року), приквел Hello Neighbor: Hide & Seek (грудень 2018-го) та мережеве відгалуження Secret Neighbor (жовтень 2019-го).