Нью-Йорк має намір розірвати контракти з Дональдом Трампом

Міська влада не бажає співпрацювати з компаніями, чий Керівник, на її думку, причетний до кримінальної діяльності


З відкритих джерел

Міська влада Нью-Йорка після штурму будівлі Конгресу США прихильниками Дональда Трампа має намір припинити ділові відносини з компаніями глави держави. Про це повідомляє DW.

“У контрактах ясно прописано, що у нас є право розірвати договір, якщо підприємство, керівництво якого-небудь підприємства, має відношення до кримінальної діяльності. Підбурювання до повстання проти уряду США, очевидно, є кримінальною діяльністю”, – заявив мер Нью-Йорка де Блазіо.

Відзначається, що ділова імперія Трампа спирається на сотні різних контрактів. З Нью-Йорком у президента США є контракти про експлуатацію каруселі, двох льодових ковзанок і майданчиків для гольфу, які щорічно приносять компаніям Трампа близько 17 млн доларів. Нинішній президент відомий саме завдяки операціям з нерухомістю в Нью-Йорку.

Однак влада Нью-Йорка оголосила про перегляд контрактів з Трампом після того, як натовп його прихильників 6 січня штурмував будівлю Капітолію у Вашингтоні, влаштувавши там погром. Засідання Конгресу, де мали підтвердити перемогу Байдена на президентських виборах, було зірвано, а депутати – евакуйовані. У підсумку засідання відновилося, і конгресмени засвідчили результати голосування.

У зв’язку з цим Палата представників Конгресу США більшістю голосів схвалила резолюцію про імпічмент президента Дональда Трампа

Джерело

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.