Оприлюднені офіційні зображення нового електрокара Citroën е-C4

На ринок електромобілів найближчим часом буде виведена чергова новинка від європейських виробників, розширюють асортимент авто працюють на електриці. Раніше французький автомобільний концерн повідомляв про плани проведення 30 червня офіційної презентації нової моделі серії Citroën C4, який позиціонується виробником як компактний крос-хетчбек. У плани компанії входить випуск нового модельного ряду з трьома варіантами силових установок: з дизелем, бензиновим мотором і електродвигуном. Електрична модель Citroën C4 отримає ідентифікацію ë-C4.

В офіційному прес-релізі компанії вказується, що компанія має намір слідом за успішним випуском моделей кросоверів C3 Aircross і C5 Aircross, проданих з 2017 року в кількості 300 000 200 000 штук відповідно, активно просуватися на ринок хетчбеків, на частку яких припадає 28% європейського автомобільного ринку. Автомобілі з нового модельного ряду Citroën C4 об’єднають аеродинамічний силует хетчбека з високо піднятим корпусом кросовера, що сприятиме їх високої популярності.

У нових моделях будуть використані передові інженерні розробки за програмою Citroën Advanced Comfort, що забезпечують підвищений комфорт при експлуатації авто. У цих цілях на Citroën C4 буде встановлена підвіска Progressive Hydraulic Cushions, сидіння Advanced Comfort, впроваджені додаткові опції, які розширюють можливості водія при керуванні авто. Всі технічні подробиці нововведень будуть розкриті 30 червня в ході офіційної презентації нової лінійки французького автовиробника.

В даний час відомо, що модельний ряд Citroën буде базуватися на фірмовій платформі PSA CMP, що застосовується в автомобілях компанії Peugeot 208/2008 і Opel Corsa/Mokka. У зв’язку з цим експерти припускають, що електрична версія Citroën ë-C4 буде оснащена електромотором потужністю 100 кВт (136 к. с.) з крутним моментом 260 Нм і акумулятором ємністю 50 квт, що дозволить здійснювати автономні подорожі на одному заряді батареї протяжністю 310-340 км по циклу WLTP.

Новий електромобіль Citroen ë-C4 стане п’ятим повністю електричним авто компанії після C5 Aircross SUV Hybrid, Ami, S-Jumpy і S-SpaceTourer.