Одеська ТВК слідом за ЦВК не допустила до виборів “двійників” Зеленського і Філімонова

ЦВК скасувала реєстрацію “клонів” Зеленського, Філімонова і Саакашвілі, затверджених Одеською ТВК


Открытый источник

Одеська міська територіальна виборча комісія 3 жовтня після рішення ЦВК відмовила в реєстрації кандидатами ряду осіб, які хотіли балотуватися на посаду міського голови, серед них люди з прізвищами Зеленський, Філімонов і Саакашвілі. Про це йдеться на сайті Одеської ТВК.

Таке рішення було прийнято після того, як Центральна виборча комісія скасувала попередні постанови Одеської міської ТВК про реєстрацію кількох “кандидатів-двійників” на посаду міського голови Одеси.

Так, остаточне рішення про недопуск до виборів стосується: Зеленського Василя Сергійовича (“циганська партія України”), Зеленського Олександра Васильовича (партія” Молодь до влади”), Саакашвілі Міхеїла Володимировича (“Блок Міхеїла Саакашвілі”).

Також відмову в реєстрації від Одеської ТВК отримали чотири людини з прізвищем Філімонов: Філімонов Олег Вікторович (партія “стабільність і справедливість”), Філімонов Олег Вікторович (партія “Зелені”), Філімонов Вадим Вікторович (партія “Наша Земля”) і Філімонов Олег Анатолійович (“Студентська партія України”).

Раніше Одеська міська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатами в мери Одеси 29 осіб, у тому числі двох з прізвищем Зеленський, п’ять з прізвищем Філімонов і одного з прізвищем Саакашвілі.

Джерело