Олег Ширяєв: Щодо праворадикалів почав діяти Закон

Олег Ширяєв
Открытый источник

Відносно представників Національного корпусу, які вчинили збройний напад на членів Громадянського руху “Патріоти – за життя” українська Феміда стоїть на позиції Закону. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив регіональний керівник руху “Патріоти – за життя” Олег Ширяєв.

“Двох радикалів сьогодні апеляційний суд залишив під арештом. За нашою інформацією, під вартою залишаться всі 15 заарештованих нападників. Я вважаю, що сьогодні був рубікон. Останні 6 років радикали здійснювали різні злочини, за які жодного разу не притягалися до відповідальності, а зараз почав діяти закон. І наша організація протистоїть цим праворадикалам, що розгулялись, в законному ключі”, – сказав він.

Олег Ширяєв також зазначив, під будівлею суду в Харкові, де розглядалася скарга на запобіжний захід, проходила акція протесту.

“Під судом мітингували близько 50 представників Нацкорпусу і кілька депутатів “Європейської Солідарності”, що підтверджує співучасть Порошенко в злочинах радикалів. Адже за часів свого президентства він потурав створенню таких злочинних організацій, які займаються криміналом і політичними замовленнями”, – сказав він.

Говорячи про дії правоохоронців, Олег Ширяєв зазначив: “Ми ходом розслідування задоволені. 15 осіб зараз у в’язниці, щодо 30-ти осіб ведуться слідчі дії. Співробітники Нацполіціі і далі будуть працювати по затриманню і пред’явленню підозр всім причетним до цього злочину”, – підкреслив він.

Джерело