Олена Зеленська розповіла про своє самопочуття після зараження коронавірусом

Читати новину: Російською

Перша леді України Олена Зеленська підтвердила, що заразилася коронавірусом. Наразі вона перебуває на самоізоляції, повідомляє Абзац.

За словами дружини президента, вона почувається добре, але перебуває “на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї”.

“Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека близько, навіть ближче, ніж нам здається. Я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина”, – написала Зеленська на своїй сторінці в Facebook.

Вона зауважила, що здивована, адже дотримувалася усіх правил: носила маску й рукавички, а також мінімізувала контакти. За словами першої леді, президент Володимир Зеленський та їхні діти отримали негативні результати на коронавірусну інфекцію.

“Хочу, щоб усі пам’ятали: зарано втрачати пильність! Від кожного з нас залежить не тільки особисте здоров’я, а й здоров’я інших. Маска для того, щоб не заразити інших! Ти можеш не знати про те, що інфікувався, не відчувати жодних симптомів… ⠀
Маска у громадському місці – це не лише правило, а ще й прояв поваги до інших!” – додала Олена Зеленська.

Цікаво, що раніше президент Володимир Зеленський зізнався, що й сам хотів заразитися коронавірусом, аби “пройти цей етап”, а також, “щоб людям стало легше”. Здається, тепер у нього з’явилася така можливість.

Пресслужба голови держави також підтвердила зараження першої леді COVID-19. Там зауважили, що результати попереднього тесту на коронавірус, який було зроблено на початку червня, виявилися негативними.

“Де та коли саме могло відбутися зараження – поки що невідомо, проводиться епідеміологічне розслідування. Всім контактним особам одразу повідомлено про потенційну небезпеку інфікування”, – повідомили в ОПУ.

Слід зазначити, що в Україні другу добу поспіль спостерігається спалах коронавірусу: добовий приріст становить понад 680 випадків, кількість жертв зросла до 870. Станом на 12 червня в Україні заразилися вже майже 30 тисяч осіб.