OMG Джейк із радгоспу знаходиться в NBA 2K22

2K Sports постійно прагне зробити свою серію NBA 2K найбільш автентичним зображенням професійного баскетбольного досвіду як на майданчику, так і поза ним. Розробник підняв цю амбіцію на нові вершини з NBA 2K22, ввівши в гру відомого речника Джейка з радгоспу. Дійсно.

В рамках значних оновлень соціального центру, City, 2K Sports додав магазин страхування радгоспу. І ніхто, крім Джейка з радгоспу, не може поспілкуватися. Вся послідовність – це частування, тому ми її не зіпсуємо. Ось відео:

Як каже Джейк із радгоспу під час зустрічі, ви також можете одягнутись, як Джейк із радгоспу, зустрівшись з персонажем. Капібаронесса, яка була однією з перших, хто помітив Джейка з радгоспу в NBA 2K22, також опублікувала зображення одягу, або ‘крапельниці’, як каже Джейк з радгоспу.

Актор, який грає Джейка з радгоспу, Кевін Майлз, відреагував на його появу в NBA 2K22 у соціальних мережах, переказавши історію про це. Джейк із радгоспу – один з найвідоміших продавців за останні роки; якщо ви дивитесь телевізор або онлайн -відео, ви, без сумніву, бачили Джейка з радгоспу багато разів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *