Оновлення Garena Free Fire OB30: Що нового в оновленні та даті випуску Free Fire

Оновлення Garena Free Fire OB30: Майбутнє оновлення Free Fire наближається до користувачів, принісши помітні зміни у популярну гру Battle Royale. З більш ніж мільярдом завантажень у самому магазині Google Play, Free Fire – це найбільш завантажена гра Battle Royale на Android. Після тестування майбутнього оновлення за допомогою тестувальників, розробник ігор готовий випустити майбутнє оновлення Free Fire OB30. Ось що вам потрібно знати про оновлення OB30 від очікуваної дати виходу до важливих змін у грі.

На початку цього місяця Garena Free Fire дозволила користувачам випробувати оновлення OB30 у вигляді Advance Server, що дозволяє користувачам тестувати майбутні релізи перед іншими гравцями в грі. Згідно з повідомленням, після тижневого тестування доступ до Advance Server був закритий 16 вересня. Це означає, що Garena працює над тим, щоб у майбутньому нове оновлення Free Fire OB30 стало доступним для більшої кількості користувачів.

Безкоштовне оновлення Fire OB30: зміни та оновлення

The upcoming Free Fire update is expected to come with new guns – Treatment Shotgun and Treatment Sniper, a new pet called Agent Hop with a new bouncing Очікується, що майбутнє оновлення Free Fire прийде з новою зброєю – Treatment Shotgun та Treatment Sniper, новим вихованцем під назвою Agent Hop з новим підстрибуючим бонусом. Очікується, що оновлення також принесе нову здатність Buzzer Beat, яка може відновити HP під час гри, поки гравець перебуває в бою з іншими гравцями. Звіти також вказують на нового персонажа, який матиме здатність під назвою ‘Туман пам’яті’ – яка, як повідомляється, дозволить користувачам помітити ворога на відстані від 25 до 50 метрів.

Дата виходу безкоштовного оновлення Fire OB30

Garena поки не оголосила офіційну дату виходу оновлення Free Fire, а це означає, що вона може приземлитися в будь -який час цього місяця. Однак BGR India зазначає, що видавець висуває велике оновлення гри за день до закінчення рейтингового сезону для Clash Squad. Це означає, що користувачі можуть завантажити оновлення Garena Free Fire 28 вересня, за день до завершення 8 -го сезону сезону Clash Squad.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *