ООН і Велика Британія 12 грудня проведуть кліматичний саміт

Поки невідомо, у якому форматі пройде захід, але вже відомо про участь Бориса Джонсона і Антоніу Гутерріша


Global Look Press

Велика Британія і ООН 12 грудня проведуть кліматичний саміт до п’ятої річниці підписання Паризької угоди з клімату, передає France24.

Ця заява була зроблена через кілька днів після того, як президент Китаю Сі Цзіньпін повідомив ООН, що найбільше в світі забруднення парникових газів досягне піку викидів в 2030 році.

“Останні дослідження показали, що концентрація парникових газів досягла рекордного рівня. У зв’язку з цим генсек ООН Антоніу Гутерріш і прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон виступлять співголовами зустрічі світових лідерів”, – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: На Конференції ООН з клімату погодили заходи щодо реалізації Паризької угоди

Поки невідомо, в якому форматі пройде захід. Урядам різних країн буде запропоновано представити на саміті більш амбітні і якісні кліматичні плани, в яких братимуть участь керівники урядів, а також приватний сектор і громадянське суспільство.

Вироблена в Парижі в грудні 2015 року угода з клімату вперше в історії об’єднала зусилля всіх світових держав щодо стримування кліматичних змін. Її схвалили 195 країн. Вона прийшла на зміну діючому до того моменту Кіотському протоколу від 1997 року, який встановив квоти з викиду парникових газів тільки для декількох розвинених країн. Згідно з Паризькою угодою, країни домовилися не допустити підвищення середньої температури на планеті до 2100 року більш ніж на два градуси в порівнянні з доіндустріальною епохою.

Джерело