Опалювальний сезон в Україні має розпочатися вчасно, – Шмигаль

Станом на сьогодні країна готова до опалювального сезону на 90%


Урядовий портал

Станом на 18 вересня Україна готова до осінньо-зимового опалювального сезону на 90%, а запаси палива на ТЕС і ТЕЦ стабільно високі. Про це повідомляється на сайті урядового порталу.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що уряд відразу після призначення визначив пріоритетом забезпечення всіх умов для успішної підготовки та проходження зими.

“Всі українські сім’ї, дитячі садки, школи та лікарні взимку повинні бути забезпечені теплом. У нас є для цього всі умови. Сьогодні ми бачимо стабільно високі запаси палива на ТЕС і ТЕЦ, маємо рекордні запаси газу”, – зазначив Шмигаль.

Також прем’єр доручив представникам ОДА, Міністерству розвитку громад і територій, Міненергетики, Фонду держмайна і НАК “Нафтогаз Україна” оперативно вирішити питання з проблемними ТЕЦ.

Раніше повідомлялося, що столична тепломережа готова до початку опалювального сезону раніше, якщо в цьому буде необхідність.

Також у Міністерстві розвитку громад і територій України повідомили, що до опалювального сезону 2020/2021 готові близько 85% котелень.

Джерело