Опозиція Білорусі не має наміру віддавати кредит Росії у разі приходу до влади, – прес-секретар Тихановської

Прес-секретар Тихановської Ганна Красуліна каже, що оскільки Лукашенка не вважають легітимним президентом, кредит в 1,5 млрд дол Путін особисто дарує йому, і вони між собою будуть розбиратися, як його повертати

Світлана Тихановская
ТАСС

Опозиція Білорусі на чолі із екс-кандидатом у президенти Світланою Тихановською в випадку приходу до влади не має наміру віддавати кредит Росії у 1,5 млрд доларів, про який домовилися в Сочі Олександр Лукашенко і Володимир Путін. Про це заявила пресс-секретар Тихановської Ганна Красуліна інтерв’ю проекту “І грянув Грем”.

Красуліну попрохали розповісти, як діятиме опозиція, в разі реалізації сценарію з інтеграцією Білорусі з РФ в рамках союзної держави.

“Ми заявили дуже чітко про те, що Олександр Лукашенко не є більш легітимним президентом Республіки Білорусь, тому жодні договори з ним, жодні домовленості, і тим більше, підписані документи, не будуть виконуватися майбутнім урядом Республіки Білорусь. Ми про це попередили заздалегідь всіх учасників, ще до зустрічі Володимира Путіна і Олександра Лукашенка, тому гроші, які Володимир Володимирович хоче подарувати Олександру Лукашенко, він дарує особисто від себе, і особисто громадянину Лукашенка. Вони будуть самі розбиратися про ці півтора мільярда, тому що Республікаа Білорусь у жодному разі не повертатиме ті гроші, які підуть зараз на оплату послуг ОМОНу, який знищує, душить, вбиває і гвалтує громадян мирних”, – сказала прес-секретар Тихановської.

Вона висловила жаль, що Путін в білоруському питанні зайняв таку позицію.

Нагадаємо, раніше лідер білоруської опозиції Світлана Тихановская розкритикувала надання Білорусі нового російського кредиту на 1,5 мільярда доларів.

Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін на переговорах з Лукашенком у Сочі погодився надати Білорусі кредит в 1,5 мільярда доларів. У Кремлі сподіваються, що ці гроші не повторять долю українських євробондів, які викупила Росія в 2013 році під час президентства Віктора Януковича.

Джерело