Папа Римський закликав Азербайджан і Вірменію вирішити конфлікт за допомогою діалогу

Понтифік заявив, що молиться про мир на Кавказі

Папа Римський Франциск
ТАСС

ins{ display:block; }

Папа Римський Франциск закликав Азербайджан і Вірменію вирішити конфлікт за допомогою діалогу та переговорів. Про це повідомляє Vatican News.

“Надходять тривожні звістки про сутички на Кавказі. Я молюся про мир на Кавказі і прошу конфліктуючі сторони зробити конкретні дії доброї волі і братерства, які могли б привести до вирішення проблем не силою зброї, а за допомогою діалогу і переговорів”, – заявив понтифік.

Папа Римський закликав молитися про мир на Кавказі.

Новини за темою: Вірменія заявила про загибель 16 військовиків під час боїв з Азербайджаном

Нагадаємо, вранці, 27 вересня, командування азербайджанської армії ухвалило рішення почати контрнаступальну операцію на збройні сили Вірменії по всьому фронту в районі Нагірного Карабаху.

У Міністерстві закордонних справ Вірменії підтвердили активну фазу військових дій та уточнили, що азербайджанська сторона завдала ракетних ударів по всій лінії зіткнення, а також по мирних населених пунктах, включаючи столицю самопроголошеної Нагірно-Карабахської Республіки Степанакерт.

Пізніше уряд Вірменії оголосив у країні воєнний стан і загальну мобілізацію. В Азербайджані воєнний стан буде введено з понеділка.

Джерело