Першого заступника Кличка Поворозника затримали на хабарі

Читати новину: Російською

Співробітники Служби безпеки України затримали першого заступника голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Миколу Поворозника на отриманні хабаря, повідомляє Абзац.

За попередніми даними, Поворозник через посередника вимагав неправомірну вигоду в розмірі 125 тисяч доларів від представника компанії-забудовника, зазначає телеканал “Прямий“.

Повідомляється, що заступник Віталія Кличка нібито вимагав хабар за вплив на прийняття рішення про погодження містобудівних умов і обмежень.

СБУ затримала посередника після отримання неправомірної вигоди в сумі 60 тисяч доларів. В будівлі КМДА проводяться обшуки, пише ТСН.ua.

“Задокументовано, що посередник з метою одержання грошових коштів діяв за вказівкою та узгодженням з М.Поворозником та виношували наміри одержати також і з іншого об’єкта будівництва 246 000 доларів США”, – йдеться у повідомленні.

Коментарів самого Поворозника або прес-служби КМДА станом на 22.15 не надходило. На сторінці чиновника у Facebook останній пост стосується запровадження пропускної системи на в’їзді до Києва. Під постом багато користувачів питають Поворозника, чи відповідає дійсності інформація про його затримання.