Phantasy Star Online 2: Нова подія Sonic Crossover включає 100 доларів косметики

Безкоштовна гра ‘Phantasy Star Online 2: New Genesis’ від Sega святкує вихід Sonic Colors: Ultimate з кросоверною подією з обмеженим часом, де гравці можуть заробляти різноманітні речі на тему Sonic. На жаль, деякі з найбільш затребуваних предметів, представлених на заході, вимагають витратити 100 доларів на розблокування, про що гравці, зрозуміло, не в захваті.

Більшість треків винагороди під час події гравці відносно легко отримують. Якщо достатня кількість гравців ретвітнуть #NGSxSonicCollab, кожен отримає, наприклад, ляльку Tails у грі. Увійшовши протягом кількох днів поспіль, гравці отримуватимуть такі товари, як марки, сережки та взуття на тему Sonic.

Але для таких речей, як Хвости, е -е, хвіст або здатність бігати по м’ячу, як Сонік, гравцям потрібно буде витратити холодну, тверду готівку і багато її. Розблокування хвостів, найнижчий рівень винагороди за подію в композиції винагороди ‘Лікуй’ Чао-Я ‘, коштує 2000 AC (PSO2: преміальна валюта NG) або 20 доларів. Щоб розблокувати Sonic dash разом з попередніми винагородами на треку, гравцям потрібно витратити більше 10000 AC протягом періоду події, що еквівалентно 100 доларам.

Емоційна винагорода, яка викликає Sonic and Tails, вимагає від гравців придбати преміальний набір (своєрідну підписку, яка відкриває різні бонуси в грі), з яких найдешевший коштує близько 15 доларів.

Це великі гроші, щоб одягнути свого персонажа PSO2: NG у тупий косплей Sonic, і гравці по праву не в захваті від цього факту. Відповіді на оголошення про кросовер у Twitter є переважно негативними, і багато шанувальників не вірять у ціну косметики.

Phantasy Star Online 2: New Genesis, запущений влітку цього року для консолей Xbox і ПК, і є своєрідним продовженням багаторічної MMO Phantasy Star Online 2 від Sega, яка оновлює візуальні ігри, а також додає нові середовища та зміст сюжету. Sonic Colors: Ultimate, ремастер 2010 Sonic Colors, який буде демонструвати HD -зображення та підтримувати роздільну здатність 4K, вийде 7 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *