Philips представив геймерський монітор з діагоналлю 55 дюймів

Компанія MMD представила дві нові моделі моніторів в лінійці Momentum. Перший новий монітор — 55-дюймовий 558M1RY, найбільший з серії оптимізованих для ігрових приставок. Другий – 27-дюймовий 278M1R, розроблений для кіберспорту.Монітор 558M1RY подарує ігор абсолютно новий вимір: він може похвалитися дозволом 4K UHD, частотою оновлення 120 Гц, спеціальним динаміком компанії Bowers&Wilkins і підсвічуванням Ambiglow, яка висвітлює простір навколо екрану. Модель 278M1R — це перший монітор Philips, розроблений виключно з урахуванням побажань кіберспортсменів. Він оснащений 27-дюймовою матрицею і відповідає стандарту HDR Ready.

Модель з діагоналлю 55 дюймів буде доступна у продажу в кінці червня 2020 року, а 27-дюймова — в липні.

Монітор 558M1RY — це повноцінне комплексне рішення для захоплюючих ігор та інших розваг. Геймер зможе повністю зануритися в гру завдяки 55-дюймовому екрану і тристоронньому підсвічуванню Ambiglow. Монітор вражає дозволом UltraClear 4K UHD (3840×2160 пікселів) і відповідає стандарту DisplayHDR 1000. Користувачі зможуть налаштувати HDR відповідно до своїми вподобаннями за допомогою режимів: «HDR-гра», «HDR-фільм», «HDR-фото» і «Персональний HDR», а при бажанні HDR можна повністю відключити.

Зі статичним коефіцієнтом контрастності 4000:1 ігри, телешоу та фільми будуть виглядати вражаюче, з глибоким чорнильним чорним і приголомшливою колірною гамою. Низька затримка при введенні означає, що геймери отримають моментальний візуальну зворотний зв’язок, а ефекти будуть відображатися без ривків і зі зменшеною розмитістю при русі завдяки частоті оновлення 60-120 Гц (в залежності від використовуваного порту) і технології AMD FreeSync.

Модель з 55-дюймовим дисплеєм оснащена саундбаром створеним Bowers&Wilkins, британською компанією з виробництва акустичних систем, відомій у всьому світі своїми інноваційними розробками в області звуку. Звукова панель вбудована в монітор, завдяки чому користувачам не потрібно підключати додаткове обладнання. Саундбар володіє загальною вихідною потужністю 40 Вт, оснащений 2.1-канальної звуковою системою, звучанням DTS і здатний відтворювати звук в частотному діапазоні від 50 Гц до 20 кГц. Пристрій також оснащений декількома звуковими режимами, призначеними для геймерів, такими як «Спорт і гонки», «RPG і пригоди», «Екшн», а також «Фільм», «Музика» і персональним режимом.

Імерсивна технологія Ambiglow дозволяє візуально збільшити екран і занурити геймера в гру. Ця технологія обробляє зображення контенту і проєктування світіння, колір якого відповідає кольору зображення. Монітор 558M1RY оснащений підсвічуванням Ambiglow з трьох боків, завдяки чому користувач отримує більший ефект занурення, ніж коли-небудь раніше.

Монітор для консольних ігор в лінійці Philips Momentum з 55-дюймовим екраном 4K UHD, технологією DisplayHDR 1000, частотою оновлення 60-120 Гц, затримкою 4 мс (GtG) низькою затримкою введення 2,5 мс при підключенні через HDMI і 1,5 мс через DP, Adaptive-Sync і звуком Bowers&Wilkins

Монітор 278M1R — це перший продукт Philips Monitors, оптимізований для кіберспорту, зокрема, для шутерів від першої особи, екшн-ігор і гонок. Компактний 27-дюймовий дисплей є самим маленьким монітором в лінійці. 278M1R обладнаний 130-міліметрової підставки з регулюванням нахилу -5/20° і повороту (+-33°), що дозволяє легко регулювати його розташування для оптимального комфорту очей. Фірмове підсвічування Ambiglow розміщена на всіх чотирьох сторонах монітора, перетворюючи його в центральний елемент усієї ігрової системи.

Панель з роздільною здатністю 4K, частота оновлення 60 Гц і час відгуку 1 мс (з можливістю регулювання до 4 мс GIG) і мала затримка на вході – 278M1R розроблений спеціально для любителів змагальних ігор. Мінімальна затримка між діями та тим, що він бачить на екрані, робить ігровий процес плавним, а зворотний зв’язок — швидкою. Це забезпечує гравцям перевагу над суперниками.

Два роз’єми HDMI 2.0, якими оснащений 278M1R, роблять можливим високошвидкісне підключення декількох джерел сигналу, а звук транслюється через динаміки DTS Sound (5 Вт x 2).

27-дюймовий монітор для консольних ігор в лінійці Philips Momentum з роздільною здатністю 4K UHD, HDR Ready, частотою оновлення 60 Гц, затримкою 1 мс (MPRT), технологіями Adaptive-Sync і DTS Sound.

Характеристики обох моніторів дозволяють використовувати їх для сучасних консольних ігор, а також для майбутніх поколінь ігрових пристроїв. Модель 558M1RY з’явиться у продажу в кінці червня 2020 року за орієнтовною ціною 101 845 рублів, а монітор 278M1R вийде в кінці липня і буде коштувати 35 203 рублів.