Фібі Уоллер-Бридж виходить з шоу перезавантаження ‘Містер і місіс Сміт’ від Amazon

Фібі Уоллер-Бридж більше не буде зніматися в серії перезавантажень Amazon фільму ‘Містер і місіс Сміт’. Вперше шоу було анонсовано в лютому, і Воллер-Бридж мав зіграти разом з Дональдом Гловером.

За даними The Hollywood Reporter, творець Fleabag Уоллер-Брідж покинув пана і місіс Сміт через ‘творчі відмінності’. Гловер все ще прив’язаний до проекту як актор, співавтор та виконавчий продюсер. Франческа Слоун (Фарго)-шоу-серіал серіалу, який зараз пишеться і розпочне виробництво в 2022 році. THR стверджує, що саме Гловер вперше звернувся до Уоллер-Бриджа з проханням з’явитися разом з ним у шоу, і що розкол повністю дружній .

Phoebe Waller-Bridge in Fleabag
Міст Фібі Уоллер у Fleabag

Містер і місіс Сміт зосереджені на одружених вбивцях, які обидва найняті, щоб вбити один одного. Анджеліна Джолі та Бред Пітт зіграли ролі у фільмі 2005 року, режисером якого був Дуг Ліман («Ідентичність Борна», «Край завтрашнього дня»), який заробив у світовому прокаті понад 487 мільйонів доларів.

Незважаючи на те, що Waller-Bridge покинула цей проект, вона продовжить співпрацю з Amazon. Раніше студія співпрацювала з другим сезоном Fleabag, а в 2019 році вона підписала величезну угоду з Amazon для розробки нових шоу.

«Уоллер-міст»-частина акторського складу п’ятого фільму про Індіану Джонса, який зараз знаходиться у виробництві до виходу в липні 2022 року. Нещодавно фільм додав Антоніо Бандерас до акторського складу, до якого також увійшли Мадс Міккельсен, Бойд Холбрук, Шонетт Рене Вілсон та Томас Кречман. Гаррісон Форд повернеться як знаковий археолог, а режисером стане Джеймс Менголд Логана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *