Поблизу корабля SpaceX на МКС помітили “НЛО” – кадри спантеличили мережу: фото

Біля корабля Ілона Маска SpaceX, який нещодавно прилетів до МКС, помітили дивне тіло. З’явилися версії, що дивний металевий предмет – це НЛО. Про Абзац повідомляє із посиланням на видання The Sun.

На короткому відео, яке опубліковано в YouTube-каналі “Третя фаза Місяця”, що регулярно публікує відеоспостереження невстановлених літаючих об’єктів, на кадрах SpaceX Cargo Dragon, здається, видно об’єкт, що схожий на НЛО.

Cargo Dragon – це транспортний засіб багаторазового використання, який стикується з МКС для поповнення матеріалів станції.

Що являє собою таємничий об’єкт, який потрапив на камеру, невідомо. Можливо, це космічне сміття або супутник, що проходить вдалині.

Як відомо, на орбіті Землі є тисячі зондів, і цілком ймовірно, що фанати SpaceX побачили одного з них. Та все ж таки версії, що це секретний проєкт Космічних сил, не полишають уяву людей.

Як повідомляв Абзац, на одному з Гавайських островів – Оаху – місцеві жителі спостерігали в небі дивний об’єкт. НЛО рухався з великою швидкістю і абсолютно безшумно, випускаючи яскраве світло.