Подальша підтримка України з боку США та ЄС залежатиме від вибору глави САП, – посольство

Американські та європейські дипломати зазначили, що в основі відбору кандидатів на посаду голови САП мають бути чеснота і заслуги, а процес призначення має бути прозорим

Посольство США в Києві
РИА Новости

Представники США і Євросоюзу заявили, що їхня подальша підтримка України залежатиме від прозорості процесу вибору нового глави САП, а також доброчесності і заслуг кандидатів на дану посаду. Про це йдеться в заяві посольства США в мікроблозі у Twitter.

США та Європейський Союз взяли до відома рішення Верховної Ради про призначення членів комісії для вибору спеціалізованого антикорупційного прокурора”, – повідомили в посольстві США.

Американські і європейські дипломати зазначили, що дана комісія повинна розпочати прозорий процес призначення глави САП, в основі якого повинні бути чесноти і заслуги кандидатів. Від цього залежатиме подальша підтримка України, наголосили представники західної дипломатії.

Нагадаємо, в Європарламенті заявили про ризик скасування безвізового режиму через проблемний відбір керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Раніше повідомлялося, що Назар Холодницький залишає посаду голови САП. Виконуючим обов’язки голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) став Максим Грищук.

Джерело