Події Pokemon Go Safari повертаються як особисто, так і в цифровому вигляді

Події Pokemon Go Safari Zone повертаються в жовтні особисто або віртуально. Оголошено у публікації у блозі, Niantic перенесла три події в зоні сафарі, які спочатку були призначені на 2020 рік, але перенесені через COVID.

Niantic не має наміру продавати більше квитків на ці події, натомість дозволяє кожному, хто придбав квитки на оригінальну подію, брати участь як завгодно. Він також скасував функцію City Explorer Pass і поверне гроші всім, хто придбав доповнення до 2 жовтня.

Власники квитків у зону Safari можуть скористатися низкою переваг, як у цифровому, так і фізичному плані:

  • Популярні покемони з’являться в дикій природі і будуть приваблені ладаном.
  • Ви зможете виконувати ексклюзивні завдання спеціальних та польових досліджень.
  • Ладан, активований протягом годин події, триватиме вісім годин.
  • Модулі приманок, активовані під час подій, триватимуть чотири години.
  • Будуть доступні спеціальні яйця довжиною 2 км.
  • Для власників квитків у Safari Zone Philadelphia зробіть знімок для сюрпризу!

Ті, хто відвідує фізично, матимуть можливість взяти участь у фотозйомках та подарунках. Також будуть магазини товарів та лаунжі. Для людей, які планують особисто відвідувати, Niantic планує ряд заходів безпеки.

‘Ми тісно співпрацюємо з місцевою владою, щоб розробити безпечні події, впроваджуючи запобіжні заходи, такі як ретельне управління лінією, протоколи соціального дистанціювання та вимоги до масок для всіх співробітників’,-сказала Ніантик. ‘Плануючи свій досвід роботи в зоні сафарі, будь ласка, дотримуйтесь усіх медичних рекомендацій та зверніть увагу на будь -які обмеження на подорожі’.

Нещодавно Niantic оголосила, що назавжди зробить відстань взаємодії для PokeStops та тренажерних залів 80 метрів після вигуку шанувальників. Niantic також змінила бонуси гравців, щоб вони більше не були специфічними для кожної країни, а запропонували ті ж бонуси у всьому світі. Покемони екстрасенсорного типу з Pokemon X та Y приєднаються до Pokemon Go наступного тижня в рамках поточного сезону злочинців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *