Покемон Go Season of Mischief прибуває, приносить Хупу, нові завдання та бонуси

Season of Mischief Pokemon Go: Ось і вересень, і останній сезон Pokemon Go, який слідує за хвилюванням Pokemon Go Fest у липні та Community Fest у серпні. Під назвою Сезон лиходій, Niantic вже деякий час дражнить появу Pokemon Hoopa, і гравці можуть очікувати нових завдань і рідкісних покемонів разом з іншими змінами в грі.

Niantic раніше заявляв, що гра буде слідувати за подіями Pokemon Go Fest 2021, і пригода, зосереджена на Mischief Pokemon Hoopa, стане частиною історії нового Спеціального дослідження цього сезону, повідомляє Niantic. Ті, хто грав на Pokemon Go Fest у липні, пам’ятатимуть, що Хупа спотворив час та простір, залучивши Легендарних покемонів до гри, і весь сезон обіцяє бути дуже цікавим після оголошення Niantic.

Коли закінчується сезон злочинства у Pokemon Go?

Сезон злочинства триватиме до 1 грудня, і гравці матимуть доступ до історії спеціальних досліджень, доступної з сьогоднішнього дня. Геймери матимуть доступ до спеціальних завдань, які даватимуть різні винагороди. Перші завдання будуть розблоковані 5 вересня об 11:00 за тихоокеанським стандартним часом і призведуть до зустрічі з замкнутою Хупою. Тим часом гравці можуть знайти покемонів, таких як Shuppet Trubbish і Gohita, у містах, а Teddiursa, Shelmet та Karrablast – у лісах. Geodude, Rhyhorn і Slugma можна знайти в гірських районах, тоді як Краббі, Horsea і Mantine будуть біля водойм.

Спеціальна подія Hoopa Pokemon у грудні

Хоча спеціальна історія дослідження цього сезону триватиме багато часу, але користувачі можуть отримати доступ до спеціальної події наприкінці грудня. Швидше за все, ця подія має якесь відношення до Hoopa, тому користувачі, які захоплюються грою, повинні стежити за всіма завданнями, які виникають протягом сезону – перше з них очікується у неділю.

Популярні покемони прибудуть у п’ятизіркові рейди у вересні

Окрім Хупи, геймери також можуть стежити за Лугією з атакою Aeroblast сьогодні до 14 вересня. Так само Mesprit з’явиться в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні з 14 вересня по 1 жовтня о 10 ранку за місцевим часом. Мега еволюційні покемони, такі як Mega Slowbro, будуть з’являтися з сьогоднішнього дня до 14 вересня, тоді як Mega Houndoom також з’явиться з 14 вересня по 1 жовтня. Усі вони закінчаться о 10 ранку за місцевим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *