Pokemon Go, вересень 2021 року – День спільноти: Ошавотт, Нові рухи, бонуси та багато іншого

Майже наближається вересневий День спільноти Pokemon Go. Подія цього місяця, яка відбудеться в неділю, 19 вересня, представляє п’яте покоління покемонів водного типу Pokemon Oshawott. Таким чином, гравці зможуть знайти більше цих покемонів і отримати деякі бонуси за те, що зосередять всю свою увагу на щасливому Ошавотті у своїй партії. Ось все, що вам потрібно знати про День спільноти Pokemon Go у вересні 2021 року.

SВересень 2021 Покемон: Ошавотт

Oshawott
Oshawott

Гравці можуть з нетерпінням чекати, що під час спільноти цього місяця знайдуть більше Ошавоттів у своїх районах та торгових центрах, але спіймати їх – це лише початок того, що гравці можуть заробити. Розвиваючи покемонів, яких можна залучити до модулів дощової приманки, до Самуротта, гравці отримають версію покемона, яка знає заряджену атаку гідрогармати. З 19 вересня Самуротс також зможе вивчити снаряд із бритви Charged Attack.

Поряд з деякими новими кроками, гравці також можуть заробляти наклейки, натхненні Ошавоттом, під час Дня спільноти у вересні, або закручуючи PokeStops, відкриваючи подарунки, або купуючи їх у ігровому магазині. У магазині також буде ексклюзивна Спеціальна історія дослідження, від Scalchops до Seamitars, яку можна придбати за 1 долар або еквівалент вашої валюти.

Вересневий день спільноти

Вересневий день спільноти Pokemon Go проходить у неділю, 19 вересня, з 11 ранку за місцевим часом до 5 вечора за місцевим часом, даючи гравцям лише шість годин, щоб зловити Ошавотт і довести його до остаточної форми.

Бонуси до Дня громади у вересні

Поряд із збільшенням спашанів Ошавотта та бонусів за еволюцію покемонів, гравці Pokemon Go також можуть забрати додаткові смаколики під час Дня спільноти цього місяця, безкоштовно або в магазині. Як завжди, зроблені знімки під час Дня спільноти винагородять гравців «сюрпризом», а гра отримає одноразову покупку Box Day Day. Коробка коштує всього 1280 PokeCoins і поставляється з наступним:

  • 50 ультра м’ячів
  • П’ять щасливих яєць
  • П’ять модулів дощової приманки
  • Elite Fast TM

Щоб дізнатися більше про День спільноти Pokemon Go цього місяця, відвідайте офіційний блог Pokemon Go. Наступного місяця День спільноти Pokemon Go приєднається до Хелловіну, святкуючи з чарівно моторошним покемоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *