Поліція повідомила про факти розголошення таємниці голосування в Дніпрі


Фото з відкритих джерел

Як повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області, станом на 12: 00 правоохоронці отримали 50 заяв і повідомлень, пов’язаних з порушенням виборчого процесу. Переважна більшість зареєстрованих повідомлень стосувалася фотографування бюлетенів.

Зазначається, що наразі слідчо-оперативні групи поліції перевіряють кожен факт фотографування та опитують причетних до цього осіб.

“Якщо в ході розгляду буде встановлено, що виборець оприлюднив фото свого бюлетеня з відміткою про голосування, слідчі будуть реєструвати такі факти в Єдиний реєстр досудових розслідувань і відкривати кримінальне провадження”, – йдеться на сайті поліції.

Відповідно до статті 159 Кримінального кодексу України порушення таємниці голосування карається штрафом, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Поліція попереджає: фото та відеофіксація виборчих бюлетенів, розголошення результатів волевиявлення є порушенням виборчого законодавства та передбачає кримінальну відповідальність.

Джерело

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.