Поп-фільми ‘Захоронені привиди’ Funko дають новий погляд на чарівні мінівитяжки

‘Полювання на привидів: Funko’ після смерті! запропонуйте новий погляд на лінію чарівних і, можливо, лякаючих міні-пуфтів. З моменту дебюту оригінального фільму в 1984 році фільми режисера Івана Райтмана «Полювання на привидів» стали результатом однієї з, якщо не найулюбленіших, паранормальних комедійних медіа-франшиз усіх часів. У фільмі ‘Полювання на привидів: Загробне життя’ Джейсон Рейтман намагається віддати належне роботі свого батька, представивши викриття привидів новому поколінню.

Фільм розповідатиме про одиноку матір двох дітей, Каллі (Керрі Кун), дочку Егона Шпенглера (покійного Гарольда Раміса) та її дітей Фібі (МакКенна Грейс) та Тревора (Фінн Вольфард), які переїжджають до свого покійного діда фермерський будинок у Саммервіллі, штат Оклахома. Там вони відкривають для себе обладнання ‘Полювання на привидів’ Егона і згодом охоплюють лінію роботи, коли в Саммервіллі починають відбуватися шанси. Трейлери припустили, що Еґон, можливо, переїхав до Саммервіля з причини, пов’язаної з Гозером, антагоністом з оригінального фільму. З усім тим, рекламні матеріали дражнили повернення знайомого ворога: Людина-зефірка, що залишається-витягнути-ведучого Гозера в оригінальному фільмі. Однак замість одного великого гігантського Stay-Puft, Ghostbusters: Afterlife буде представлено цілий ряд Mini-Pufts, що завдають хаосу або просто перетворюють один одного на сирі, у місцевому Walmart.

‘Мисливці за привидами: Загробне життя’ з’являється в кінотеатрах наступного місяця, а Funko Pops, натхненний фільмом, нещодавно були розкриті та доступні для попереднього замовлення на Entertainment Earth та Amazon, перш ніж потрапити в роздрібні магазини. Із цих фігур майже десяток з них-це міні-пуфти до різного роду чарівних пустощів, починаючи від гри з вогнем та гарячої проводки до поїдання піци та підняття ваг з зефіру. Перевірте їх нижче:

На додаток до Mini-Pufts, Funko представив Мюнхера, який по суті є новим Слаймером, містером Гроберсоном (Пол Радд), і новими ‘Мисливцями за привидами’: Фібі, Тревор, Подкаст (Логан Кім) та Лакі (Селеста О’Коннор), всі вони супроводжуються обладнанням для видобутку привидів, таким як Ecto-1. Funko є найбільш продаваним виробником вінілових фігур на планеті, співпрацюючи з найбільшими студіями, щоб створити детальне колекціонування улюблених фанатами персонажів та/або реальних людей. Часто презентація Funko Pops до виходу фільму/телешоу може призвести до незначних спойлерів. При цьому не дивно, що оригінальна команда ‘Полювання на привидів’ не супроводжує нові мінівитяжки.

Оригінальних ‘Мисливців за привидами’ Рей Стенца (Ден Ейкройд) і Пітера Венкмана (Білл Мюррей) дражнили з’являтись у фільмі ‘Мисливці за привидами: Загробне життя’. Хоча виступи Уїнстона Зеддемора (Ерні Хадсон) та Луїса Таллі (Рік Мораніс) спочатку не очікувалися, епізод або два залишилися в таємниці. Значна частина шуму навколо продовження ґрунтується на тому, що він правильний, ігноруючи повністю жіноче перезавантаження 2016 року на користь прямого продовження, яке прагне вдосконалити тон франшизи, як-от «Дивні речі». Навіть якщо фільм перейде в більш серйозний тон, Mini-Pufts і неминуча спорідненість Рея до них, безумовно, будуть хороші для сміху.