Перше відео розпакування та тестування робота-собаки Spot

Іноді високотехнологічні компанії створюють пристрої дивують і лякають своїми можливостями. Одним з таких апаратів став робопес Spot, створений в надрах Boston Dynamics і нещодавно вийшов на відкритий ринок. Тепер кожен охочий зможе насолодитися грою з механічною собакою, а розробники створити оригінальні програми для практичного використання Spot в промисловості, для розваги або в медицині. Коштує таке задоволення «всього» 74,5 тисячі доларів.Перші споживачі вже отримали собако образного робота. На YouTube-каналі Unbox Therapy показана щира радість, подив і захват користувача, вперше відчув можливості Spot.

Компанія Boston Dynamics спакувала свій виріб в оригінальний і надійний пластиковий чемодан. Собакоробот надходить до споживача вже в зібраному вигляді, з акумулятором, який потрібно просто встановити всередину Spot. Після чого пристрій готовий до роботи. Управляється робопес за допомогою дистанційного пульта, схожого з контролером для ігрових приставок і поставляється в комплекті з роботом.

Пристрій Spot після активації зможе працювати як під управлінням користувача, так і в автономному програмованому режимі, обходячи перешкоди. Також Spot вміє підійматися по сходах. З коробки Spot здатний виконувати тільки елементарні базові завдання. Для виконання конкретних функцій в Boston Dynamics пропонують додаткові пристрої або розробники зможуть створити власні пристосування для використання Spot при вирішенні спеціальних завдань.