Пожежа на складах боєприпасів у Росії: безперервні вибухи і масштабна евакуація (ВІДЕО)

Читати новину: Російською

У Рязанській області (Росія) внаслідок загоряння сухої трави сталася масштабна пожежа на складах боєприпасів. Вогонь швидко дістався до артилерійських снарядів, почалися вибухи, інформує Абзац.

За даними російських військових, на території розташованого в лісі складу боєприпасів в районі селища Желтухино Рязанської області загорілося трава, після чого поривчастим вітром вогонь перекинувся на майданчик зберігання снарядів.

“Штатний пожежний розрахунок військової частини розпочав ліквідацію вогню, але зупинити загоряння не вдалося. Зараз на території військової частини спостерігаються вибухи боєприпасів… Особовий склад і цивільний персонал евакуйовані”, – повідомили у Західному військового окрузі (ЗВО) РФ.

Військові запевняють, що ні потерпілих, ні загрози довколишнім населеним пунктам – немає.

Разом з тим, за інформацією джерела в адміністрації району, в якому сталася надзвичайна подія, через вибухи довелося евакуювати мешканців розташованих поблизу населених пунктів. Станом на 20.00 евакуйовано щонайменше 2300 осіб. Також повідомляється, що внаслідок вибухів постраждали шестеро осіб; в багатьох будинках у навколишніх селах вибиті вікна, пошкодженні стіни і дахи.

За словами джерела в екстрених службах, боротьбу з вогнем ускладнюють поривчастий вітер і вибухи, “які лунають приблизно кожні 10 секунд”. Пожежа продовжує поширюватися, зазначає ТАСС.

До Рязанської області екстрено прибуло керівництво МНС і Міноборони Росії.