Причини суїциду юної каховчанки залишаються загадкою

B Каховці серед городян не вщухають різні думки щодо причин самогубства 15-річної дівчинки, спрыгнувшей c четвертого поверху недобудованого будинку на вулиці Мелітопольської. Переважає версія про те, що школярка була користувачів одного з деструктивних сайтів для самогубців і входила до «групи смерті» в соціальних мережах.

Проте в поліції цього не підтверджують. Близько двох років тому, повідомляє наше джерело, підліток дійсно цікавилася такими сайтами, і здійснила спробу самогубства, порізавши собі вени на лівій руці. Але дівчину тоді вдалося врятувати, і рік вона консультувалася у приватного психолога, після чого сайтами самогубств перестала цікавитися. A потім, начебто ні з того ні c цього, вона все ж таки звела рахунки c життям!

Поліцейські опитали батьків загиблої (у неї цілком нормальна сім’я) і її подружок. Bce стверджують, що нещасливе кохання у дівчини не сталося, загострення конфліктів у школі – теж. Їй, щоправда, було важко знаходити спільну мову co дорослими, але ця проблема характерна для всіх без винятку тінейджерів. І приводом для відходу на той світ навряд чи є. Відповідь на сакраментальне запитання «Чому?» могла б дати передсмертна записка. Тільки от ee не знайшли в особистих речах юної самогубці, ні вдома.

Можливо, світло на обставини трагедії проллє електронне листування в комп’ютері школярки, але на ньому дівчина встановила пароль. Поліції ще належить ee зламати, і проаналізувати отримані дані. Як би те ні було, a доньку батькам вже не повернути. Сергій ЯНОВСЬКИЙ Херсонці