Представлена оновлена iPadOS 14 для планшетів Apple

Під час всесвітньої конференції для розробників Apple Worldwide Developers Conference (WWDC), яка вже звично проходить онлайн, компанія Apple представила безліч новинок і анонсів. Значні зміни чекають на користувачів планшетів, для яких призначена операційна система iPadOS 14, ще більше розкриває технічні можливості великого Multi-Touch дисплею.

Інженери Apple значно спростили дизайн для вхідних FaceTime і телефонних дзвінків, зробивши його більш компактним і зручним у використанні. Тепер вхідні дзвінки не будуть займати весь екран, а отримають вигляд невеликого банера у верхній частині екрана, використовуючи який користувач зможе одним кліком відповісти або скинути виклик.

Аналогічні зміни торкнулися і голосовий помічник Siri, який відтепер буде відображатися в нижній частині дисплея і зникати при запуску інших програм.

Повністю буде змінена система пошуку Universal Search. на iPad. Користувачі зможуть почати пошук необхідної інформації практично з будь-якого місця, не залишаючи відкритий додаток. Алгоритм пошуку став більш потужним, а в процесі введення запиту користувачу будуть пропонуватися найбільш актуальні пропозиції.

Використовуючи пошукову панель тепер можна запускати програми та вести пошук контактів або документів.

У багатьох додатках істотно доопрацювали бічні панелі, включаючи фотографії, файли, фотографії, замітки, календар і Apple Music. Використання зручної навігації полегшило пошук усередині додатку.

Істотні поліпшення торкнулися і підтримки процесу введення даних з використанням стилуса Apple Pencil. Впровадження функції Scribble дозволяє в режимі реального часу трансформувати рукописний текст друкарський і інтегрувати його в будь-який текстовий документ. Зараз функція працює для китайської та англійської мов. Також розпізнаються і форми змальованих об’єктів, що дозволяє зображати ідеальні геометричні фігури та вставляти їх в якості діаграм або графіків в Notes.

Пошукова система також може працювати з рукописним текстом. Крім того алгоритм розпізнає адреси, телефонні номери та дати, і надає можливість заносити дані в календар, відображати місце на картах, а також здійснювати дзвінки за кліки на записаному телефонному номері.Операційна система для планшетів, також як і iOS 14 отримала віджети, оновлені Memoji і повідомлення.