Прощання із загиблими в катастрофі Ан-26 курсантами в Харкові: фото і всі подробиці

У вівторок, 6 жовтня, в Харкові відбудеться церемонія прощання з екіпажем і курсантами, загиблими в результаті аварії Ан-26 у Чугуєві.

“Апостроф” буде стежити за всім в онлайн трансляції, відео з’явиться перед початком церемонії, яка запланована на 10:00 на площі Свободи.

08:35 У Харкові на площі Свободи вже шикуються військові для проведення траурної церемонії. По центру площі розставили чорні стільці для родичів загиблих. Порядок охороняють поліцейські з собаками і нацгвардійці.

Відомо, що у місто прилетить президент України Володимир Зеленський, який візьме участь у жалобній церемонії. Ховати членів екіпажу і курсантів будуть у різних місцях – там, де вирішили їх рідні. Тіла доставлять літаками.

Військово-транспортний борт Ан-26 впав, а потім загорівся недалеко від Чугуєва увечері 25 вересня. На його борту перебували 27 осіб, вижити в катастрофі вдалося двом, але пізніше один курсант помер у лікарні.

Варто відзначити, що курсант Харківського національного університету Повітряних силВ’ячеслав Золочевський став єдиним, хто вижив у катастрофівійськового літака Ан-26 під Харковом. Його від вогню прикрили уламки фюзеляжу, і він опинився у своєрідній капсулі.

Як повідомляв “Апостроф”, штурман Олексій Остапенко, який загинув у катастрофі Ан-26 в Чугуєві Харківської області, листувався зі своєю 7-річною донькою за кілька хвилин до катастрофи.

Джерело