Протест ФОПів: Без середнього бізнесу фундаменту економіки не буде

У Києві на Майдані Незалежності підприємці з різних міст продовжують відстоювати своє право на роботу під час карантину та вимагають скасування касових апаратів. Про це повідомив Абзац із посиланням на “112 Україна“.

Українські ФОПи вже майже місяць протестують на Майдані. Нині ситуація є спокійною. На Майдані можна побачити тільки кілька десятків підприємців. Водночас за порядком продовжують стежити правоохоронці та нацгвардійці.

Самі ж підприємці запевняють, що стоятимуть доти, доки їх не почують. Також планують 26 січня знову прийти на масштабний мітинг під стіни Верховної Ради.

“Ми теж освічені, знаємо, як у Європі, як у наших колег. Без середнього бізнесу фундаменту економіки не буде. Ми на цьому наполягаємо і хочемо, щоб до нас дослухалися. Ми хочемо в мирний спосіб дотриматися всіх українських законів і показати, що є середній бізнес, який може працювати на благо нашої держави… Ми чекаємо наших депутатів, які засмагли, ми зрівняємо їх із нашими поглядами на Україну. Чекаємо, що з 26 січня ми обов’язково знову своєю позицією будемо їм нагадувати, що ми стоїмо для того, щоб нас помітили і щоб ми разом з ними дійшли консенсусу”, – запевняє підприємець з Полтави Микола.

Нагадаємо, 1 грудня 2020 року Верховна Рада ухвалила в першому читанні та в цілому законопроєкт № 4439-д про відтермінування використання касових апаратів для бізнесу, “за” проголосували 319 нардепів.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.