Проведення опитування в день виборів – нове шоу президента з метою повернути втрачений рейтинг

Проведення опитування в день виборів – нове шоу президента з метою повернути втрачений рейтинг


Reuters

Оригінал у Telegram-каналі Віталія Журавського

Заявка Зеленського щодо проведення опитування разом з виборами до місцевих рад – цинічне порушення законодавства України. Виборчий кодекс не передбачає проведення опитування громадян під час виборчого процесу. Ба більше, це здатне тільки його ускладнити.

В історії України ніколи не поєднували вибори президента, Верховної Ради, місцевих рад. Вони роз’єднані за часом, що відповідає європейським стандартам. Не кажучи вже про паралельне проведення будь-яких опитувань.

Якби Зеленський хотів радитися з нами, то вже давно було б ухвалено закон про референдум.

Новини за темою

Для того щоб в авральному темпі провести опитування населення, треба гроші. Тобто провести зміну до бюджету-2020. А це прерогатива виключно парламенту. Рішення такого немає і навряд чи буде. Якщо гроші виділять постановою Кабінету міністрів – це злочин, за який доведеться відповісти за статтями Кримінального кодексу за перевищення владних повноважень і за нецільове використання народних грошей.

Для цієї спецоперації знадобиться як мінімум двоє людей біля кожної виборчої дільниці, плюс розроблення анкети та друк – це десятки, а може, й сотні мільйонів гривень з наших кишень. Може, краще їх використовувати на боротьбу з ковідом і на допомогу пенсіонерам?!

Навіщо такі величезні витрати, якщо саме опитування не має жодних юридичних наслідків?!

Думаю для того, щоб закликами Зеленського підняти рейтинг “Слуг народу”, який падає, на місцевих виборах.

Заради цього і вся ця буча! Обрали артиста. Шоу триває!

Віталій Журавський

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику “думка”, ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на [email protected]

 

 

Джерело