Прикмети та свята на 17 червня: що не можна робити в цей день

17 червня 2020 року відзначається Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою. Православна церква в цей день вшановує пам’ять святителя Митрофана, патріарха Константинопольського, який жив в 3-4 століттях.

Прикмети також розкажуть, якою буде погода. Абзац пропонує читачеві дізнатися, що означає 17 червня для історії. День святого Митрофана Святий Митрофан Наші предки називали його Митрофаном Навозником і почитализа праведне життя. 17 червня в старовину проводилося багато землеробських робіт. Селяни поливали посаджені овочі, прополювали і підгортали коренеплоди, боролися зі шкідниками. Цей день вважався самим вдалим для удобрення грунту гноєм. Вважалося, чим більше гною, тим кращий урожай.

Мало гною як добрива, не чекайте врожаю хліба. Після того, як селяни удобрювали землю гноєм, можна було 9 років жити з рясним урожаєм без всяких додаткових підгодівлі. Селяни у давнину в цей день починали працювати з раннього ранку і до самого заходу. 17 червня, за переказами, важливо було посіяти гречку. А її урожай залежав від того, чи достигла полуниця в цей день. Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою (World Day to Combat Desertification and Drought), який відзначають у всьому світі щорічно 17 червня, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1994 році (резолюція 49/115). Дата свята була обрана в зв’язку з річницею з дня прийняття Конвенції Організації Об’єднаних Націй по боротьбі з опустелюванням 17 червня 1994 року.

Конвенція пропонувала державам присвячувати заходи цього дня підвищенню інформованості про необхідність міжнародної співпраці в боротьбі з опустелюванням і наслідками засухи, а також про хід здійснення Конвенції по боротьбі з опустелюванням.

Прикмети 17 червня Якщо душно на сході – буде погана погода. Якщо йде дощ – погода не зміниться ще кілька днів. Якщо веселка на сході – буде гарна погода, на заході – до негоди. Якщо яскраво пахне квітами – буде дощ. Латаття закрилися і під воду пішли, а жаби виповзли – до опадів. Що не можна робити 17 червня Заборонено виконувати важку роботу в домі. Не можна мити чи фарбувати волосся, робити стрижку. Небажано рвати квіти. Не варто вступати в конфлікти з рідними – сварка може затягнутися надовго. Оглядач