Посібник з колекціонування ‘Психонавти 2 Страйк -Сіті’

Значна частина історії «Психонавтів -2» – це те, що ви працюєте над відновленням зруйнованого розуму відомого агента психонавта Форда Круллера, який перенесе вас у три різні версії його психіки. Коли ви, нарешті, пробиваєтесь до боулінг-астралу Астральних провулків, завершивши Куктофф Комптона, ви можете стрибати в пам’яті Круллера, щоб випробувати сценарій апокаліпсису на тему боулінгу: Страйк-Сіті.

Ось як знайти все приховане в Страйк -Сіті. Слідкуйте за новинами про Психонавтів 2 та посібниками, включаючи наш короткий огляд усіх предметів колекціонування в Лабіринті Лобото, Класі Холліса, Гарячій нитці Холліса та Фолікулах Форда. І не забудьте ознайомитися з нашим оглядом Psychonauts 2.

Колекціонування Страйк – Сіті

  • Самородки мудрості: 1
  • Сховища пам’яті: 1
  • Емоційний багаж: сумка – чохол, футляр для костюма
  • Напів-розум: 1
  • Малюнки: 52

Родзинка ‘Страйк-Сіті’ полягає в тому, що вам доведеться кататися по кулі для боулінгу кожного разу, коли вам потрібно буде пройти шлях, схожий на доріжку для боулінгу-все-таки вам заборонено ходити по доріжках. Однак, вам потрібно буде стрибати з м’яча через кілька проміжків часу, щоб збігти колекційні речі. Вони мають тенденцію бути збоку в Страйк – Сіті, приховані в архітектурі в тих місцях, куди не обов’язково їхати.

Емоційний багаж з сумкою: Після прибуття до Страйк – Сіті спускайтеся вниз першим великим стрибком. Коли ви досягнете наступного даху, ви побачите машину для повернення м’яча в одну сторону. Поверніться навколо стіни, до якої вона притиснута, і знайдіть речову сумку на протилежній стороні, поруч із фігуркою.

Сховище пам’яті: на наступному даху подивіться на край, де ви можете опуститися, щоб знайти сховище пам’яті сховане з поля зору.

Мітка валізи: Продовжуючи рух, ви незабаром потрапите на дах, покритий зеленим слизом. Ви не можете дійсно пройти через це-це уповільнює вас і стримує стрибки-тому вам доведеться їздити на м’ячі для боулінгу, щоб орієнтуватися в гу. Використовуйте свій м’яч для боулінгу, щоб перестрибнути через проміжок між дахами до іншої зони, покритої слизом. Поверніться у правий задній кут і перевіртесь за причепами, щоб знайти бирку для валізи.

No Caption Provided

Самородок мудрості: Попереду ви стрибнете на бік будівлі, де сила тяжіння зміститься, щоб дозволити вам ходити по новій поверхні. Перейдіть цю будівлю, і ви досягнете даху, де зможете спуститися до бічної зони, позначеної водонапірною вежею. Підніміться на її вершину, щоб знайти Самородок Мудрості.

Емоційний багаж валізи: Продовжуйте рухатися, поки не потрапите в будівлю, що будується. Вам потрібно буде акуратно проїхати м’яч для боулінгу до вершини, піднімаючись по пандусах і використовуючи пересувні балки, щоб подорожувати через прогалини. Перед тим, як почати сходження, перевірте під пандусом ліворуч від ділянки. Перекатіть м’яч для боулінгу до лівого заднього кута нижнього поверху, де ви знайдете кеглі для боулінгу, які ви можете збити разом із м’ячем. За ними чекає Валіза.

No Caption Provided

Half-A-Mind: У цій самій напівпобудованій будівлі катайтесь на м’ячі для боулінгу аж до вершини. Потрапивши туди, обережно об’їдьте край будівлі і шукайте виступаючу балку. Обережно зістрибніть з м’яча для боулінгу та вийдіть на балку, щоб захопити свій Half-A-Mind.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *