PUBG: Нова державна попередня реєстрація в Індії розпочинається в додатках для Android та iOS

PUBG

Нова державна попередня реєстрація в Індії: Творець ігор Крафтон запустив онлайн-гру Battlegrounds Mobile India (BGMI) в Індії раніше в магазині Google Play, а потім нещодавно в Apple App Store. Ця дія відбулася після того, як уряд Індії минулого року заборонив програму PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) Mobile в Індії разом із близько 200 іншими програмами, пов’язаними з Китаєм, заявляючи, що вони можуть становити загрозу безпеці та безпеці країни. Тепер, майже через рік, Krafton оголосив, що попередня реєстрація на нову ігрову назву PUBG STUDIOS розпочалася в Індії.

Південнокорейська ігрова компанія сьогодні оголосила, що PUBG

New State pre-registration has gone live in India on both Google Play Store and Apple App Store. Krafton said that its upcoming game, PUBG: New State has been Нова державна попередня реєстрація розпочалася в Індії як у Google Play Store, так і в Apple App Store. Крафтон заявив, що його майбутня гра PUBG: New State була розроблена її PUBG STUDIOS, яка також розробила інші популярні ігри в жанрі battle royale, включаючи PUBG: BATTLEGROUNDS. Компанія також заявила, що PUBG: New State почне працювати як безкоштовна гра для Android та iOS у 2021 році.

Варто відзначити, що PUBG

Нова держава вже зібрала понад 32 мільйони попередніх реєстрацій на Android та iOS у всьому світі, за винятком Китаю, Індії та В’єтнаму. Крафтон сказав, що хоча Індія спочатку не була включена до списку країн з попередньою реєстрацією, індійські вболівальники висловили велике хвилювання з приводу запуску гри та позитивно прокоментували публікації на різних каналах соціальних медіа PUBG: New State.

“Знаючи, що PUBG IP від ​​Krafton користується популярністю в країні в Індії, і наші індійські шанувальники зацікавлені у запуску PUBG: New State в Індії, ми в PUBG STUDIOS робимо все можливе, щоб запропонувати досвід королівської битви, тільки ми можемо це зробити про стабільний сервіс для наших індійських вболівальників,-сказав PUBG: Виконавчий продюсер штату Мінкю Парк під час відкриття PUBG: New State попередньої реєстрації в Індії.

Цікаво, що новина з’являється незабаром після того, як компанія оголосила, що припинить дозволяти користувачам передавати свої дані з PUBG Mobile Nordic Map: Livik до Battlegrounds Mobile India, якщо вони використовуватимуть метод входу Facebook. Крафтон заявив, що користувачі BGMI матимуть майже місяць для передачі своїх даних з PUBG Mobile, увійшовши у свій обліковий запис Facebook, після чого вони будуть закриті. Ця зміна набуде чинності 28 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *