Рабінович: Влада імітує роботу в усіх напрямах – до миру, демократизації, економічного розвитку


Сайт ОПЗЖ

Співголова партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Вадим Рабінович вважає, що чинна влада імітує роботу в усіх напрямах. Про це він заявив в ефірі ток-шоу “Пульс” на телеканалі “112 Україна“.

На запитання про те, чи можуть сьогодні скасувати місцеві вибори, народний депутат відповів негативно. 

“Чи можуть вони скасувати вибори? Не дочекаються. Не можуть вони вже нічого. Влади як такої, сили влади, авторитету влади – нічого цього немає. Триває імітація в усіх напрямах. Імітація в напрямі до миру, до демократизації, до урізання повноважень, до посадок, я знаю, до економічного розвитку, до походу в Європу, куди вони там ще йдуть. Ось усе це імітується абсолютно”, – зазначив нардеп.

На думку Вадима Рабіновича, чинна влада не є більше компетентною і не в змозі вирішувати такі питання.

“На виборах вони віддали в принципі на відкуп дрібним партіям, щоб вони набрали собі побільше, а потім з ними домовлялися. Нічого їм не вдалося. У результаті сьогодні ми отримаємо нищівну поразку “зелених” – уже зрозуміло. А те, що ви говорите, що скасують вони вибори… ну, як вам сказати. Немає в них нічого для цього – ні можливості, ні сили, ні мізків”, – підсумував нардеп.

Коли в Україні відбудуться місцеві вибори? 

Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня 2020 року. У ЦВК заявляли, що вони проходитимуть у складних умовах через коронавірус.

Також цього року вибори вперше відбуватимуться за новим Виборчим кодексом.

Верховна Рада України на засіданні 17 липня підтримала проект постанови 3650. Його суть – ліквідація 490 нинішніх районів і створення замість них 136 нових.

Деякі з них безпосередньо впливатимуть на виборчий процес. Детальніше про це читайте в нашому матеріалі – “Україна децентралізується: головні запитання та відповіді напередодні місцевих виборів“.

Джерело