Оновлення Rainbow Six Siege Crystal Guard в прямому ефірі, додає нового оператора Osa

Оновлення операції Crystal Guard операції Rainbow Six Siege зараз доступне, що приносить оператору Croation Осу разом з новим бойовим пропуском, кількома переробками карт та серйозною зміною в системі броні гри.

Оса, нападник і перший трансгендерний оператор гри, несе в собі універсальний новий щит Talon-8. Зроблена з прозорого, куленепробивного матеріалу, Оса може носити щит для особистого захисту або посадити його, щоб надати захист своїй команді. Osa доступна для використання негайно для гравців, які купують бойовий пропуск 6-го сезону 3 сезону, або її можна безкоштовно придбати з 21 вересня за допомогою ігрової валюти або преміальної валюти Rainbow Six Siege.

Основні зміни на карті були внесені до Берегової лінії, Банку та Клубного будинку в рамках оновлення, при цьому кожна карта отримує все більш руйнівні елементи, нові місця розміщення бомб та інші модифікації. Деякі оператори також будуть отримувати оновлення зі значними змінами в операторах, включаючи Fuze та Twitch. Наприклад, Фузе тепер може розгорнути свій кластерний заряд через армовані поверхні (хоча і з меншою швидкістю), тоді як ударний безпілотник Twitch тепер можна використовувати лише на етапі дії матчу, але поставляється з можливістю знищувати, а не просто відключати ворожі гаджети .

Оновлення карти та оператора супроводжуються суттєвою зміною того, як працює система броні гри-її фактично видаляють. Оператори, які раніше носили вищу броню, тепер матимуть цю броню, перетворену на додаткове здоров’я. Гравці також матимуть більше можливостей персоналізації, коли мова йде про скіни Elite, що тепер дозволить гравцям змішувати уніформу та головний убір із наборів Elite, якщо вони обидва належать і можуть бути обладнані одним оператором.

Для повної розбивки всіх нових доповнень та змін обов’язково ознайомтесь із повними примітками до патчів. Rainbow Six Siege буде безкоштовно грати з 9 по 12 вересня на PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S та на ПК через Epic Games Store та Ubisoft Connect.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *