Razer Basilisk V3 має нове колесо розумної миші, яке чудово підходить для ігор та продуктивності

Razer’s Basilisk range of mice is quickly becoming one of its best, with each new iteration offering many top-tier features for a rather budget-friendly price. That’s no different with the latest version, the Razer Basilisk V3, which is headlined by one of the best features on one of its competitors mouse offerings.

Найбільшим доповненням до Basilisk V3 є нове, розумне колесо миші. Він дозволяє перемикатися між тактильним режимом, який дозволяє відчувати кожен натискання колеса для точності, до вільного режиму, який дозволить швидко прокручувати довгий документ. Це функція, яку Logitech впровадила майже у всі свої миші преміум-класу, починаючи з лінійки MX Master, орієнтованої на бізнес та продуктивність, і нещодавно у своєму ігровому асортименті з мишами, такими як G502 Lightspeed тощо.

Я щодня використовував цю функцію з обома власними мишами Logitech, і я можу сказати вам, що це змінює ігри, якщо ви ніколи цього не відчували. З Basilisk V3 ви можете отримати трохи більш детальну інформацію з налаштуваннями цього колеса. Ви можете змінити, скільки опору існує до того, як колесо автоматично перейде з тактильного режиму у режим вільної прокрутки, або скільки насправді прокручується кожна виїмка у колі. Ви також можете повністю вимкнути один режим, якщо хочете залежати від того чи іншого в грі.

Звичайно, бувши мишею Razer, ви також отримуєте здорову дозу RGB на основі програмного забезпечення компанії Razer Synapse. Всього існує 11 зон Chroma RGB, які можна змінити окремо, якщо ви відчуваєте стрес від сяйва, яке виходитиме з вашої руки під час використання. Ви також отримаєте 10+1 програмованих кнопок десять легкодоступних кнопок на лицьовій стороні миші, а потім ще одну внизу для перемикання між вбудованими профілями.

Razer Basilisk V3 продається сьогодні на веб – сайті Razer та у кількох роздрібних продавців. Це коштує 70 доларів, що робить його конкурентною компанією. Перегляньте наш посібник з найкращих ігрових мишей на ринку, щоб краще зрозуміти інші варіанти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *