Ребрендинг таксі як спосіб надання нових можливостей для пасажирів

Читати новину: Російською

Станом на осінь 2019 року Оптимальне таксі (579) зуміло відкрити філії у 29 містах України, ставши національним перевізником. Крім того, до цього часу вже були запущені по чотири представництва в Литві та Польщі. Компанія не зупинилася на досягнутому і зробила ряд кроків, спрямованих на оновлення бренду.

Такси Opti

Новий етап розвитку Оптимального почався саме в листопаді минулого року коли після ретельної підготовки компанія вийшла на ребрендинг. Однією з його цілей була синхронізація з європейським напрямком, тому зміна назви на Opti (Mobility service company) стала необхідним елементом поновлення.

Втім, якщо говорити про головні завдання, то варто детально зупинитися на зміні статусу водіїв. Таксі Opti запропонувало таку програму співпраці, при якій кожен з драйверів є його партнером, а тому особисто зацікавлений в корпоративному успіху. При цьому було посилено і без того досить жорсткий відбір претендентів. Незабаром вже можна було констатувати, що перехід до прямого партнерства сприяв формуванню професійної спільноти та підвищенню рівня послуг.

В рамках ребрендингу особливу увагу було приділено оновленню і збільшенню автопарку. Пасажири Opti вправі розраховувати на безпечну і комфортну поїздку. В “арсеналі” компанії немає старих авто, всі транспортні засоби в обов’язковому порядку проходять техогляд і регулярно відвідують автомийки. При замовленні таксі клієнт може одразу вибрати і тип авто (седан, хетчбек, універсал, мінівен), і його клас (“стандарт”, “комфорт”, “преміум”).

Підсумки ребрендингу

Якщо говорити про результати оновлення Оптимального таксі в цілому, то з упевненістю можна говорити про його успішну реалізацію по всіх напрямках. У найкоротші терміни була якісно розширена партнерська база, реалізовані креативні підходи в організації роботи, розроблена сучасна система лояльності. Пасажири швидко оцінили переваги мобільного додатка Opti, за допомогою якого замовити таксі можна всього у кілька кліків.

Активний розвиток, посилення позиціювання і продумане впровадження додаткових послуг вивело компанію в лідери сфери приватних пасажирських перевезень. Попри пандемію коронавірусу і введені у зв’язку з нею карантинні обмеження, Opti продовжило «експансію» з новою силою. Так, протягом 2020 року було відкрито ще три регіональні офіси: в Дрогобичі (Львівська область), Бердянську (Запорізька область) і в Кам’янець-Подільському (Хмельницька область).

Важливим пунктом оновлення стала соціальна спрямованість. Керівництвом Opti було прийнято вольове рішення про зниження з початку пандемії тарифів на 20-25%. Крім того, був ініційований і успішно реалізований проєкт «Місто чекає свого героя», що полягає в безкоштовному перевезенні медичних працівників, які беруть участь в боротьбі з COVID-19.

Ребрендинг виявився не просто новою віхою в 15-річній історії перевізника, а й відкриттям нових можливостей для мільйонів пасажирів по всій Україні.